Aktuálně obsazujeme pozici, která bude pomáhat organizacím v zahraničí a bude se podílet na zahraničních veřejných zakázkách.

Co vás čeká:

  • Aktivní vyhledávání a vyhodnocování mezinárodních zakázek a tendrových příležitostí.
  • Příprava a prezentace nabídek a konceptů pro mezinárodní zakázky.
  • Vedení a odpovědnost za celý proces nabídky od začátku výběrového řízení až po uzavření smlouvy.
  • Navazování kontaktů a jednání s klíčovými partnery a klienty.
  • Proaktivní budování vztahů s klíčovými hráči na mezinárodní úrovni.

Co byste měli mít/umět:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Zkušenosti s mezinárodními zakázkami.
  • Znalost technologických řešení a ICT projektů.
  • Komunikovat anglicky na úrovni B2.
  • Platný řidičský průkaz skupiny B.

Co můžeme nabídnout:

  • Firemní výhody jako home office, firemní telefon vč. neomezeného tarifu i pro soukromé účely, Multisport kartu či výuku angličtiny.
  • Provize, které nemají strop.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Školení a certifikace pro tvůj osobní i profesní rozvoj.

Připojte se k našemu týmu a pomozte nám expandovat na mezinárodní trhy!